info@firstconsulting.com.ua

skype12 firstconsulting.com.uaВартість бухгалтерських послуг

 

Структура тарифів на бухгалтерський супровід

Перша Консалтингова Компанія надає послуги бухгалтерського аутсорсингу широкому колу клієнтів – від приватний підприємців на єдиному податку до великих промислових підприємств. Аби в максимальній мірі задовольнити різноманітні потреби наших клієнтів, ми розробили тарифи, які є максимально гнучкими, та одночасно прозорими та справедливими.

 

Пакети послуг

Функції бухгалтера компанії не обмежуються лише реєстрацією господарських операцій та складанням звітності. Залежно від розміру компанії, складності її бізнесу, наявності чи відсутності інших підрозділів, що виконують суміжні функції, бухгалтер може виконувати такі завдання, як складання рахунків, накладних, актів, виписка довіреностей, складання платіжних доручень та проведення оплати контрагентам, ведення обліку робочого часу та складання табелів, перевірка угод з постачальниками та покупцями, складання калькуляцій, і багато чого іншого.

Хоча багато з цих завдань мають лише побіжний стосунок до бухгалтерії, власнику компанії вартість послуг бухгалтера, навіть високооплачуваного, обходиться на практиці дешевше, ніж оплата праці одразу декількох фахівців, що виконують спеціалізовані функції.

Потреби компаній дуже різняться в залежності від їхнього розміру, стадії розвитку, видів діяльності, наявності в штаті фахівців, що мають спеціальні знання. Щоб пропонувати нашим клієнтам лише потрібні їм послуги, не збільшуючи вартість ведення бухгалтерського обліку за рахунок другорядних функцій, ми створили п’ять пакетів послуг, кожен з яких призначений для того, щоб повністю задовольнити потребу клієнта у одному з напрямків роботи бухгалтерської або фінансово-економічної служби.

 

Пакет послуг Базовий (Базовий плюс)

Пакет послуг Базовий передбачає надання основних послуг з ведення обліку та складання звітності для контролюючих органів (фіскальна служба, Пенсійний фонд, статистика, тощо). Пакет послуг Базовий плюс додатково передбачає складання управлінських звітів для власника та/або керівника клієнта.

Цей пакет послуг може використовуватися як самостійно (наприклад, підприємцями без найманих працівників, яким потрібно лише складати та подавати податкову звітність), так і разом з іншими пакетами (Заробітна плата, Скарбник, Фінансовий контролер).

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

 

Пакет послуг Заробітна плата

Пакет послуг Заробітна плата передбачає надання послуг з нарахування та обліку заробітної плати та податків, пов’язаних з оплатою праці, а також складання звітності з єдиного соціального внеску (ЄСВ), податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військового збору.

Цей пакет можна замовити разом з пакетом Базовий (Базовий плюс), якщо у вас є наймані працівники, та вам потрібні як послуги з нарахування заробітної плати, так і ведення бухгалтерського обліку в цілому, складання податкової та фінансової звітності.

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

 

Пакет послуг Заробітна плата плюс

Пакет послуг Заробітна плата плюс передбачає надання послуг з нарахування та обліку заробітної плати та податків, пов’язаних з оплатою праці, а також складання звітності з єдиного соціального внеску (ЄСВ), податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військового збору.

Пакет послуг Заробітна плата плюс надається самостійно та передбачає надання послуг з нарахування та обліку заробітної плати та податків, пов’язаних з оплатою праці, а також складання відповідної звітності.

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

 

Пакет послуг Скарбник

Пакет послуг Скарбник передбачає підготовку платіжних документів (платіжних доручень) у системі Інтернет-Клієнт-Банк.

Зверніть увагу на те, що працівники Першої Консалтингової Компанії ніколи не підписують платіжні доручення замість клієнта – це має можливість робити виключно сам клієнт або його довірена особа. Для вас ця послуга є цілком безпечною та конфіденціальною. Як правило, вона надається разом з послугами пакету Базовий (Базовий плюс).

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

 

Пакет послуг Фінансовий контролер

Пакет послуг Фінансовий контролер передбачає складання первинних документів, а також роботу з Єдиними реєстром податкових накладних (складання, реєстрацію у ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування, отримання вхідних податкових накладних з Єдиного реєстру).

Цей пакет послуг найбільш необхідний підприємцям та компаніям, які є платниками податку на додану вартість (ПДВ), оскільки саме робота з реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі займає левову частку робочого часу бухгалтерії таких компаній. Він може також стати у нагоді підприємцям або юридичним особам з невеликим документообігом, в штаті яких немає працівника, якому можна було б доручити складання рахунків, актів, накладних. Як правило, цей пакет замовляють разом з пакетом Базовий або Базовий плюс.

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

 

Пакет послуг Фінансовий директор

Пакет послуг Фінансовий директор передбачає надання послуг з фінансового планування та управління. Він підійде більш великим компаніям, у яких є потреба в регулярному складанні бюджетів, аналізі їхнього виконання, проведенні складних фінансово-економічних розрахунків.

Послуги цього пакету можуть надаватися окремо, або разом з іншими пакетами.

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

Тарифні плани

Якщо пакети послуг враховують все різноманіття завдань з бухгалтерського аутсорсингу, які необхідні компаніям малого і середнього бізнесу України, то тарифний план визначає, наскільки великий обсяг цих послуг вам необхідний.

Якщо ви підприємець – початківець, або невелика компанія, яка тільки розпочинає роботу, вам є сенс відмовитися від деяких опцій, в яких немає постійної потреби, щоб зменшити вартість бухгалтерського обслуговування.

Якщо ж ваш робочий час коштує дорого, і ви не хотіли б відволікатися на вирішення хоча й необхідних, але другорядних для бізнесу завдань, вам доцільно замовити більш дорогий тарифний план, що передбачає надання максимальної кількості супутніх послуг.

 

Тарифний план Точка опори

Тарифний план Точка опори забезпечить вам кваліфіковану підтримку професійної бухгалтерської фірми за мінімальну ціну.

Цей тарифний план призначений переважно для надання послуг фізичним особам – підприємцям – платникам єдиного податку, які мають мінімальні потреби у бухгалтерських та супутніх послугах, що переважно обмежуються складанням та поданням звітності контролюючим органам. Можливе застосування цього тарифного плану для юридичних осіб – платників єдиного податку, неплатників ПДВ, які не мають найманих працівників (крім власника, що виконує функції керівника), та здійснюють прості с точки зору обліку види діяльності (надання послуг невиробничого характеру – юридичні, консультаційні, маркетингові, дизайн, реклама в мережі Інтернет, комп’ютерне програмування, тощо).

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

Тарифний план Фокус росту

Тарифний план Фокус росту дозволить вам користуватися всіма основними функціями бухгалтерії, не переплачуючи зайвого.

Цей тарифний план призначений для надання послуг суб’єктам малого бізнесу (юридичним та фізичним особам), що мають невеликі обсяги операцій або нещодавно розпочали діяльність. Такі компанії мають обмежені потреби у бухгалтерських та супутніх послугах, які полягають переважно у складанні звітності, нарахуванні заробітної плати, сплаті податків, а також потреби у деяких додаткових послугах, таких як проведення звіряння з бюджетом та контрагентами, надання інформації для банку з метою отримання кредиту, юридична та економічна експертиза договорів, складання наказів про прийом та звільнення працівників, тощо.

Перевагою тарифного плану Фокус росту є можливість отримувати VIP якість послуг, але за економ-ціною.

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

Тарифний план Успішний бізнес

Тарифний план Успішний бізнес дозволить вам повною мірою відчути всі переваги співробітництва з професійною бухгалтерською фірмою.

Цей тарифний план призначений для надання послуг суб’єктам малого бізнесу, що мають більш значні обсяги діяльності, або більш складний бізнес, та потребують різноманітних видів супутніх послуг.

Оскільки клієнти, які використовують цей тарифний план, користуються перевагами першочергового отримання послуг, пов’язаних з виконанням оперативних завдань (складання документів, здійсненням платежів, тощо), ми рекомендуємо вам обирати його, якщо понад усе ви цінуєте свій час.

Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

 

Склад та вартість послуг бухгалтерського аутсорсингу, що входять до пакетів

Набір та обсяг послуг, включених до кожного з пакетів, залежать від обраного тарифного плану.

Послуги з ведення бухгалтерського обліку – пакети Базовий та Базовий плюс

 

Послуги пакету Базовий та Базовий плюс

Назва послуги

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Створення, підтримання в робочому стані облікової бази даних, оновлення програмного забезпечення[1]

За додаткову плату[2]

Включено до пакету Включено до пакету

Реєстрація господарських операцій у базі даних працівниками Компанії, ведення рахунків бухгалтерського обліку

За додаткову плату [3] (до 50 операцій на місяць)

Включено до пакету

(до 500 операцій на місяць)

Включено до пакету

(кількість без обмежень)[4]

Складання та подання фінансової та податкової звітності (крім звітності, пов’язаної з оплатою праці)

Включено до пакету Включено до пакету Включено до пакету

Інформування клієнта про суми та терміни сплати податків (крім податків, пов’язаних з оплатою праці)

Включено до пакету Включено до пакету Включено до пакету

Проведення звіряння з бюджетом за податками (у разі наявності ключів ЕЦП клієнта для роботи з Електронним кабінетом платника податків)

Включено до пакету

(щокварталу)

Включено до пакету

(щомісяця)

Включено до пакету

(без обмежень)

Складання актів звіряння розрахунків з контрагентами (за запитом клієнта), без проведення звіряння[5]

Протягом 5 робочих днів з моменту отримання запиту (за умови ведення обліку розрахунків з контрагентами). Терміново – за додаткову плату

Протягом 2 робочих днів з моменту отримання запиту. Терміново – за додаткову плату

Протягом 1 робочого дня з моменту отримання запиту

Надання детальної інформації про окремі фінансові показники за попередні звітні періоди на вимогу клієнта[6]

За додаткову плату

Протягом 3 робочих днів з моменту отримання запиту. Терміново – за додаткову плату

Протягом 1 робочого дня з моменту отримання запиту.

Надання усних або письмових (за вибором клієнта) консультацій з питань бухгалтерського обліку, податкового законодавства, та господарського права

1 година / 1000 знаків на місяць (у період дії спеціальної цінової пропозиції 2 години / 2000 знаків на місяць)

1,5 години / 1500 знаків на місяць (у період дії спеціальної цінової пропозиції 3 години / 3000 знаків на місяць)

3 години / 3000 знаків на місяць

Юридична та економічна експертиза угод[7]

За додаткову плату

До 10 тисяч знаків на квартал, понад 10 тис. знаків – за додаткову плату

До 20 тисяч знаків на квартал, понад 20 тис. знаків – за додаткову плату

Складання угод (контрактів)[8]

За додаткову плату

За додаткову плату

За додаткову плату

Складання листів контролюючим органам (крім листування через Електронний кабінет платника податків)[9]

За додаткову плату

За додаткову плату

Включено до пакету

Взаємодія з контролюючими органами через Електронний кабінет платника податків (у разі наявності ключів ЕЦП клієнта для роботи з Електронним кабінетом платника податків)

Включено до пакету Включено до пакету Включено до пакету

Складання іншої кореспонденції, наказів, рішень, установчих документів, протоколів зборів учасників, тощо[10]

За додаткову плату

За додаткову плату

До 10 тисяч знаків на квартал, понад 10 тис. знаків – за додаткову плату

Постановка обліку, розробка облікової політики, складання інструкцій з ведення обліку для працівників клієнта, складання форм документів[11]

За додаткову плату

За додаткову плату

Включено до пакету

Розробка нормативів витрат матеріалів, енергоносіїв, утворення відходів тощо, складання планових калькуляцій[12]

За додаткову плату

За додаткову плату

Включено до пакету

Складання управлінської звітності (тільки у пакеті Базовий плюс)

Щокварталу

Щокварталу

Щомісяця

Кількість видів управлінської звітності (тільки у пакеті Базовий плюс)

1

До 3

До 4

Пошук бюджетних рахунків для сплати податків (за відсутності пакету Скарбник), крім надання інформації з Електронного кабінету платника податків (у разі наявності КЕП клієнта).[13]

За додаткову плату

За додаткову плату

Включено до пакету

Взаємодія з контролюючими органами з поточних питань, 

Дистанційно

Дистанційно

Дистанційно

Взаємодія з контролюючими органами під час проведення документальних перевірок

Дистанційно – включено до пакета.

Особисто – за додаткову плату.

Дистанційно – включено до пакета.

Особисто – за додаткову плату.

Дистанційно – включено до пакета.

Особисто – 2 робочих дні включені до пакета, починаючи з 3-го робочого дня оплачується додатково.

Виїзна робота в офісі клієнта

Ні Ні Ні

 

Вартість пакету Базовий

Назва показника

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Базова мінімальна ціна

1200

2880

3600

Базова мінімальна кількість операцій

5

20

20

 

Вартість пакету Базовий плюс

Назва показника

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Базова мінімальна ціна

1380

3480

4320

Базова мінімальна кількість операцій

5

20

20

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг
Дивитися прайс-лист на додаткові послуги >>

 

[1] Розміщення на сервері Компанії та підтримання в робочому стані облікової бази даних, що належить клієнту, здійснюється за додаткову плату, яка не включає оновлення програмного забезпечення. Безкоштовне оновлення програмного забезпечення застосовується тільки до баз даних, що мають стандартну конфігурацію, та які є власністю Компанії і розташовані на її сервері. Оновлення конфігурацій баз даних, до яких внесені зміни, внаслідок чого їхня конфігурація відрізняється від стандартної, здійснюється за додаткову плату.

[2] Додаткова плата за надання програмного забезпечення встановлюється у розрахунку на місяць та враховується у щомісячній вартості пакету.

[3] Додаткова плата за реєстрацію господарських операцій та ведення рахунків бухгалтерського обліку встановлюється у розрахунку на місяць та враховується у щомісячній вартості пакету.

[4] Умовою надання послуги у тарифному плані Успішний бізнес є створення та внесення в облікову систему витратних документів (рахунки, витратні накладні, акти) працівниками клієнтаю.

[5] Плата за термінове складання актів звіряння нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[6] Додаткова плата за надання детальної інформації про фінансові показники нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[7] Додаткова плата за юридичну та економічну експертизу угод нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[8] Додаткова плата за складання угод нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[9] Додаткова плата за складання листів контролюючим органам нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[10] Додаткова плата за складання кореспонденції нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[11] Додаткова плата за послуги з постановки обліку нараховується за кожним фактом надання послуги (якщо період надання послуги перевищує календарний місяць) або за підсумками місяця.

[12] Додаткова плата за послуги розробки нормативів, складання планових калькуляцій нараховується за кожним фактом надання послуги (якщо період надання послуги перевищує календарний місяць) або за підсумками місяця.

[13] Додаткова плата за пошук бюджетних рахунків нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

 

Послуги з нарахування заробітної плати – пакет Заробітна плата

 

Послуги пакету Заробітна плата

 

Назва послуги

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Розрахунки заробітної плати та оплат за договорами цивільно-правового характеру[14]

Один раз на місяць (до 20 фізичних осіб). Більше одного разу – за додаткову плату

Два рази на місяць (до 50 фізичних осіб). Більше двох разів – за додаткову плату

До 200 фізичних осіб, кількість розрахунків в місяць – без обмежень

Розрахунок відпускних[15]

Один раз на рік для кожного працівника, більше одного разу – за додаткову плату

Два рази на рік для кожного працівника, більше двох разів – за додаткову плату

Без обмежень

Розрахунок лікарняних, оплати по середньому, аліментів, утримань за виконавчими листами[16]

За додаткову плату

Один документ на місяць, більше одного документа – за додаткову плату

Без обмежень

Складання відомостей для виплати заробітної плати та сплати податків, пов’язаних з оплатою праці

Включено до пакету Включено до пакету Включено до пакету

Складання та подання податкової звітності, пов’язаної з оплатою праці (ПДФО, ЄСВ)

Включено до пакету Включено до пакету Включено до пакету

Інформування клієнта про суми та терміни сплати податків, пов’язаних з оплатою праці

Включено до пакету Включено до пакету Включено до пакету

Складання довідок із заробітної плати для працівників клієнта (за запитом)[17]

За додаткову плату

Один документ на місяць, більше одного документа – за додаткову плату

Без обмежень

Надання консультацій з кадрових питань та оплати праці

1 година / 1000 знаків на квартал

У період дії спеціальної цінової пропозиції – 2 години / 2000 знаків на квартал

1,5 години / 1500 знаків на квартал

У період дії спеціальної цінової пропозиції – 3 години / 3000 знаків на квартал

3 години / 3000 знаків на квартал

Складання наказів з кадрових питань (прийом, звільнення, відпустки), штатних розкладів[18]

За додаткову плату

Один документ на місяць, більше одного документа – за додаткову плату

Включено до пакету

Складання табелів обліку робочого часу[19]

За додаткову плату

За додаткову плату

Включено до пакету

Складання посадових інструкцій[20]

За додаткову плату

За додаткову плату

Включено до пакету

Розробка систем оплати праці та преміювання, розробка нормативів оплати праці[21]

За додаткову плату

За додаткову плату

За додаткову плату

Виїзна робота в офісі клієнта

Ні Ні Ні

 

Вартість пакету Заробітна плата

Назва показника

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Базова мінімальна ціна

720

900

2040

Базова мінімальна кількість оплачуваних працівників

2

2

5

 

Послуги з нарахування заробітної плати – пакет Заробітна плата плюс

Послуги пакету Заробітна плата плюс

 

Назва послуги Точка опори Фокус росту Успішний бізнес

Розрахунки заробітної плати та оплат за договорами цивільно-правового характеру[22]

Ні Два рази на місяць (до 50 фізичних осіб). Більше двох разів – за додаткову плату Без обмежень

Розрахунок відпускних[23]

Ні Два рази на рік для кожного працівника, більше двох разів – за додаткову плату Без обмежень

Розрахунок лікарняних, оплати по середньому, аліментів, утримань за виконавчими листами[24]

Ні Два документи на місяць, більше двох документів – за додаткову плату Без обмежень

Інші нарахування працівникам (медичне страхування, навчання та інші додаткові блага)

Ні За додаткову плату[25] Включено до пакету

Складання відомостей для виплати заробітної плати та сплати податків, пов’язаних з оплатою праці

Ні Включено до пакету Включено до пакету

Формування розрахункових листів для працівників в електронному вигляді

Ні За додаткову плату[26] Включено до пакету

Складання та подання податкової звітності, пов’язаної з оплатою праці (ПДФО, ЄСВ)

Ні Включено до пакету Включено до пакету

Складання управлінських звітів з обліку заробітної плати

Ні За додаткову плату[27] Входить у вартість пакету (до 4 звітів на місяць)

Інформування клієнта про суми та терміни сплати податків, пов’язаних з оплатою праці

Ні Включено до пакету Включено до пакету

Складання довідок із заробітної плати для працівників клієнта (за запитом)[28]

Ні Два документи на місяць, більше двох документів – за додаткову плату Без обмежень

Надання консультацій з кадрових питань та оплати праці

Ні 1,5 години / 1500 знаків на квартал. У період дії спеціальної цінової пропозиції – 3 години / 3000 знаків на квартал 3 години / 3000 знаків на квартал

Складання наказів з кадрових питань (прийом, звільнення, відпустки), штатних розкладів[29]

Ні Один документ на місяць, більше одного документа – за додаткову плату Включено до пакету

Складання табелів обліку робочого часу[30]

Ні За додаткову плату Включено до пакету

Складання посадових інструкцій[31]

Ні За додаткову плату Включено до пакету

Розробка систем оплати праці та преміювання, розробка нормативів оплати праці[32]

Ні За додаткову плату За додаткову плату

Виїзна робота в офісі клієнта

Ні Ні Ні

 

Вартість пакету Заробітна плата плюс

Назва показника

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Базова мінімальна ціна

Н/З

900

3000

Базова мінімальна кількість оплачуваних працівників

Н/З

2

2

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг
Дивитися прайс-лист на додаткові послуги >>

 

[14] Додаткова плата за додаткові нарахування заробітної плати встановлюється у розрахунку на місяць та включається до щомісячної вартості пакету або нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця. Розрахунок заробітної плати працівників, що звільнюються, не вважається додатковим нарахуванням.

[15] Додаткова плата за додаткові розрахунки відпускних нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[16] Додаткова плата за розрахунок лікарняних нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[17] Додаткова плата за складання довідок нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[18] Додаткова плата за складання наказів нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[19] Додаткова плата за складання табелів обліку робочого часу нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця, або включається до вартості пакета.

[20] Додаткова плата за послуги із складання посадових інструкцій нараховується за кожним фактом надання послуги (якщо період надання послуги перевищує календарний місяць) або за підсумками місяця.

[21] Додаткова плата за послуги з розробки систем оплати праці нараховується за кожним фактом надання послуги (якщо період надання послуги перевищує календарний місяць) або за підсумками місяця.

[22] Додаткова плата за додаткові нарахування заробітної плати встановлюється у розрахунку на місяць та включається до щомісячної вартості пакету або нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця. Розрахунок заробітної плати працівників, що звільнюються, не вважається додатковим нарахуванням.

[23] Додаткова плата за додаткові розрахунки відпускних нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[24] Додаткова плата за розрахунок лікарняних нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[25] Додаткова плата за інші нарахування працівникам встановлюється у розрахунку на місяць та включається до вартості пакета.

[26] Додаткова плата за формування розрахункових листів для працівників в електронному вигляді встановлюється у розрахунку на місяць та включається до вартості пакета.

[27] Додаткова плата за складання управлінських звітів з обліку заробітної плати встановлюється у розрахунку на місяць та включається до вартості пакета.

[28] Додаткова плата за складання довідок нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[29] Додаткова плата за складання наказів нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[30] Додаткова плата за складання табелів обліку робочого часу нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця, або включається до вартості пакета.

[31] Додаткова плата за послуги із складання посадових інструкцій нараховується за кожним фактом надання послуги (якщо період надання послуги перевищує календарний місяць) або за підсумками місяця.

[32] Додаткова плата за послуги з розробки систем оплати праці нараховується за кожним фактом надання послуги (якщо період надання послуги перевищує календарний місяць) або за підсумками місяця.

 

Послуги з управління банківським рахунком – пакет Скарбник

 

Послуги пакету Скарбник

Назва послуги

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Складання платіжних доручень у системі Інтернет Клієнт-Банк на вимогу клієнта[33]

Протягом 6 годин (у робочий час) з моменту отримання запиту. Терміново – за додаткову плату

Протягом 4 годин (у робочий час) з моменту отримання запиту. Терміново – за додаткову плату

Протягом 2 годин (у робочий час) з моменту отримання запиту. Терміново – за додаткову плату

Складання платіжних відомостей у системі Інтернет Клієнт-Банк для виплати заробітної плати

За додаткову плату

Включено до пакету Включено до пакету

Складання платіжних документів у системі Інтернет Клієнт-Банк по строкам для сплати податків

Включено до пакету Включено до пакету Включено до пакету

Пошук бюджетних рахунків для сплати податків

Включено до пакету Включено до пакету Включено до пакету

Платіжний календар

Ні Ні Так

Щоденний звіт з руху грошових коштів[34]

За додаткову плату

За додаткову плату

Включено до пакету

 

Вартість пакету Скарбник

Назва показника

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Базова мінімальна ціна

600

1200

1560

Базова мінімальна кількість вихідних платіжних документів

5

10

10

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг
Дивитися прайс-лист на додаткові послуги >>

 

[33] Додаткова плата за термінове складання платіжних доручень нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[34] Додаткова плата за складання щоденного звіту з руху грошових коштів встановлюється у розрахунку на місяць та включається до вартості пакета.

 

Робота з податковими накладними та первинними документами – пакет Фінансовий контролер

 

Послуги пакету Фінансовий контролер

Назва полуги

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Складання первинних документів на вимогу клієнта[35]

Протягом 6 годин (у робочий час) з моменту отримання запиту. Терміново – за додаткову плату

Протягом 4 годин (у робочий час) з моменту отримання запиту. Терміново – за додаткову плату

Ні

Проведення звіряння розрахунків з контрагентами за запитом клієнта (без урахування часу відповіді контрагента)[36]

Протягом 5 робочих днів з моменту отримання запиту (за умови ведення обліку розрахунків з контрагентами). Терміново – за додаткову плату

Протягом 2 робочих днів з моменту отримання запиту. Терміново – за додаткову плату

Протягом 1 робочого дня з моменту отримання запиту.

Отримання документів Єдиного реєстру податкових накладних

Не застосовується Включено до пакету Включено до пакету

Складання податкових накладних та їх реєстрація у Єдиному реєстрі податкових накладних

Не застосовується Включено до пакету Включено до пакету

Визначення кодів УКТ ЗЕД товарів[37]

Не застосовується

За додаткову плату

До 3 кодів на місяць, понад 3 коди – за додаткову плату

 

Вартість пакету Фінансовий контролер

Назва показника

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Базова мінімальна ціна

900

1632

1800

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг
Дивитися прайс-лист на додаткові послуги >>

 

[35] Додаткова плата за термінове складання первинних документів нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[36] Додаткова плата за термінове проведення звіряння розрахунків нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

[37] Додаткова плата за визначення кодів УКТ ЗЕД нараховується за фактично надані послуги за підсумками місяця.

 

Послуги з управління фінансами компанії – пакет Фінансовий директор

 

Послуги пакету Фінансовий директор

Назва послуги

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Складання бюджетів

Не застосовується

Щокварталу

Щокварталу

Податкове планування

Не застосовується

Щокварталу

Щокварталу

Складання управлінської звітності

Не застосовується

Щокварталу

Щомісяця

Фінансовий аналіз (прибутковість за сегментами, маржинальний аналіз)

Не застосовується

Щокварталу

Щомісяця

 

Вартість пакету Фінансовий директор

Назва показника

Точка опори

Фокус росту

Успішний бізнес

Базова мінімальна ціна

Н/З

3240

7656

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг
Дивитися прайс-лист на додаткові послуги >>

 

Спеціальні цінові пропозиції

 

Стартап

Знижка в рамках спеціальної цінової пропозиції Стартап надається терміном 12 календарних місяців з моменту укладення договору. Розмір знижки складає 20% повної ціни договору.

Умови надання знижки (мають виконуватися всі умови одночасно):

  • Бізнес є новим та створений не раніше, ніж за 24 календарних місяця до укладення договору. Знижка не надається у разі перереєстрації бізнесу, що раніше існував, на нову особу. Як виняток, знижка може надаватися у разі значних змін у бізнесі, що раніше існував (наприклад, зміна власників, втрата або заміна матеріальної або клієнтської бази), внаслідок чого існуючі власники бізнесу фактично починають його заново;
  • Власники бізнесу не мають на території України інших бізнесів, що не є клієнтами Компанії. Як виняток, знижка може надаватися власникам, що мають інші бізнеси, які у разі укладення договору з Компанією підпадали б під дію знижки як нові бізнеси.

 

Єдина країна

Знижка в рамках спеціальної цінової пропозиції Єдина країна надається терміном 12 календарних місяців з моменту укладення договору. Розмір знижки складає 20% повної ціни договору.

Умови надання знижки (достатньо виконання хоча б однієї умови):

  • Власники (власник) бізнесу є вимушеними переселенцями з тимчасово окупованої території АР Крим, Донецької та Луганської областей;
  • Власники (власник) бізнесу зареєстровані, або були зареєстровані станом на квітень 2014 року, як фізичні особи – підприємці на території зони АТО;
  • Власники (власник) бізнесу володіють корпоративними правами (не менше 20%) юридичних осіб, які були зареєстровані на тимчасово окупованій території АР Крим, Донецької та Луганської областей станом на квітень 2014 року, та або припинили діяльність, або були перереєстровані на підконтрольну територію України.

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити знижку на вартість бухгалтерських послуг
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг
Дивитися прайс-лист на додаткові послуги >>

 

Додаткові послуги, не передбачені обраним тарифним планом

Назва послуги

Вартість

Примітки

Пакети Базовий та Базовий плюс

 

 

Надання програмного забезпечення для ведення обліку у тарифному плані Точка опори

400 грн. на місяць за 1 базу даних

Застосовується для тарифного плану Точка опори, враховується у щомісячній вартості пакету

Розміщення на сервері Компанії та підтримання у робочому стані баз даних, що належать клієнту (без оновлення програмного забезпечення)

Для тарифних планів Точка опори та Фокус росту 500 грн. на місяць за 1 базу даних;

Для тарифного плату Успішний бізнес 700 грн. на місяць за 1 базу

Враховується у щомісячній вартості пакету

Оновлення конфігурацій баз даних, що належать клієнту, а також баз даних, конфігурація яких відрізняється від стандартної

У розмірі фактичних витрат

Вартість послуги узгоджується під час складання завдання

Ведення рахунків бухгалтерського обліку ТМЦ, розрахунків з контрагентами у тарифному плані Точка опори

50% вартості пакету

Застосовується для тарифного плану Точка опори, враховується у щомісячній вартості пакету

Термінове складання актів звіряння розрахунків з контрагентами за запитом клієнта (протягом одного робочого дня), без проведення звіряння

400 грн. за один документ

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Надання детальної інформації про окремі фінансові показники за попередні звітні періоди на вимогу клієнта в тарифному плані Точка опори

Протягом двох робочих днів 300 грн.

Протягом одного робочого дня 600 грн.

Застосовується для тарифного плану Точка опори, нараховується за підсумками місяця

Термінове надання детальної інформації про окремі фінансові показники за попередні звітні періоди на вимогу клієнта в тарифному плані Фокус росту

Протягом двох робочих днів 500 грн.

Протягом одного робочого дня 900 грн.

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Юридична та економічна експертиза угод, за 10 тис. знаків (понад кількість, встановлену тарифним планом)

Українською мовою 800 грн.

Російською мовою 2000 грн.

Англійською мовою 2000 грн.

Застосовується для тарифних планів Точка опори, Фокус росту та Успішний бізнес, нараховується за підсумками місяця

Складання угод (контрактів), за 10 тис. знаків

Українською мовою 2000 грн.

Російською мовою 4000 грн.

Англійською мовою 4000 грн.

Застосовується для тарифних планів Точка опори, Фокус росту та Успішний бізнес, нараховується за підсумками місяця

Складання листів контролюючим органам

200 грн. за документ

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання іншої кореспонденції, наказів, рішень, установчих документів, протоколів зборів учасників (понад кількість, встановлену тарифним планом)

Українською мовою 2000 грн. за 10 тис. знаків, але не менше200 грн. за документ

Російською мовою 4000 грн. за 10 тис. знаків, але не менше 400 грн. за документ

Англійською мовою 4000 грн. за 10 тис. знаків, але не менше 400 грн. за документ

Застосовується для тарифних планів Точка опори, Фокус росту та Успішний бізнес, нараховується за підсумками місяця

Постановка обліку, розробка облікової політики, складання інструкцій з ведення обліку для працівників клієнта, складання форм документів

Договірна

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, узгоджується під час складання завдання

Розробка нормативів витрат матеріалів, енергоносіїв, утворення відходів тощо, складання планових калькуляцій

Договірна

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, узгоджується під час складання завдання

Пошук бюджетних рахунків для сплати податків (за відсутності пакету Скарбник)

200 грн. за один рахунок

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Особиста взаємодія з контролюючими органами під час проведення документальних перевірок понад норму, враховану у тарифному плані

0,5 мінімального розміру заробітної плати за кожен календарний день

Застосовується для тарифних планів Точка опори, Фокус росту та Успішний бізнес, нараховується за підсумками місяця

Пакет Заробітна плата

   

Проведення розрахунку заробітної плати та оплат за договорами цивільно-правового характеру понад кількість розрахунків, встановлену тарифним планом

250 грн. за кожного працівника за кожен випадок

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Розрахунок відпускних понад кількість розрахунків, встановлену тарифним планом

250 грн. за кожного працівника за кожен випадок

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Розрахунок лікарняних, оплати по середньому, аліментів, утримань за виконавчими листами понад кількість розрахунків, встановлену тарифним планом

250 грн. за кожну операцію

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання довідок із заробітної плати для працівників клієнта за запитом клієнта понад кількість, встановлену тарифним планом

100 грн. за довідку

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання наказів з кадрових питань понад кількість, встановлену тарифним планом

150 грн. за документ

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання штатних розкладів

80 грн. за кожну позицію, але не менше 400 грн. за документ

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання табелів обліку робочого часу

80 грн. за кожного працівника, але не менше 400 грн. за документ

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання посадових інструкцій

Договірна

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, узгоджується під час складання завдання

Розробка систем оплати праці та преміювання, розробка нормативів оплати праці

Договірна

Застосовується для тарифних планів Точка опори, Фокус росту та Успішний бізнес, узгоджується під час складання завдання

Пакет Заробітна плата плюс

   

Проведення розрахунку заробітної плати та оплат за договорами цивільно-правового характеру понад кількість розрахунків, встановлену тарифним планом

250 грн. за кожного працівника за кожен випадок

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Розрахунок відпускних понад кількість розрахунків, встановлену тарифним планом

250 грн. за кожного працівника за кожен випадок

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Розрахунок лікарняних, оплати по середньому, аліментів, утримань за виконавчими листами понад кількість розрахунків, встановлену тарифним планом

250 грн. за кожну операцію

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Інші нарахування співробітникам (медичне страхування, навчання та інші додаткові блага) понад кількість, встановлену тарифним планом

150 грн. за кожного працівника за кожен випадок

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання довідок із заробітної плати для працівників клієнта за запитом клієнта понад кількість, встановлену тарифним планом

100 грн. за довідку

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Формування розрахункових листів для працівників понад кількість, встановлену тарифним планом

80 грн. за кожного працівника за кожен випадок

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання управлінських звітів з обліку заробітної плати понад кількість, встановлену тарифним планом

Договірна

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання наказів з кадрових питань понад кількість, встановлену тарифним планом

150 грн. за документ

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання штатних розкладів

80 грн. за кожну позицію, але не менше 400 грн. за документ

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання табелів обліку робочого часу

80 грн. за кожного працівника, але не менше 400 грн. за документ

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Складання посадових інструкцій

Договірна

Застосовується для тарифного плану Фокус росту, узгоджується під час складання завдання

Розробка систем оплати праці та преміювання, розробка нормативів оплати праці

Договірна

Застосовується для тарифних планів Фокус росту та Успішний бізнес, узгоджується під час складання завдання

Пакет Скарбник

   

Термінове складання платіжних доручень у системі Інтернет Клієнт-Банк на вимогу клієнта (протягом 1 години)

250 грн. за один документ

Застосовується для тарифних планів Точка опори, Фокус росту та Успішний бізнес, нараховується за підсумками місяця

Складання платіжних відомостей у системі Інтернет Клієнт-Банк для виплати заробітної плати

50 грн. за кожного працівника, але не менше 250 грн. за документ

Застосовується для тарифного плану Точка опори, нараховується за підсумками місяця

Щоденний звіт з руху грошових коштів

35% вартості пакету

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, враховується у щомісячній вартості пакету

Пакет Фінансовий контролер

   

Термінове складання первинних документів на вимогу клієнта (протягом 2 годин)

50 грн. за одну позицію, але не менше 250 грн. за документ

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Термінове проведення звіряння розрахунків з контрагентами за запитом клієнта (протягом 1 робочого дня без урахування часу відповіді контрагента)

1000 грн.

Застосовується для тарифних планів Точка опори та Фокус росту, нараховується за підсумками місяця

Визначення кодів УКТ ЗЕД товарів понад кількість, встановлену тарифним планом

4 знака - 400 грн. за один код

10 знаків – 800 грн. за один код

Застосовується для тарифних планів Точка опори, Фокус росту та Успішний бізнес, нараховується за підсумками місяця

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити знижку на вартість бухгалтерських послуг
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг
Дивитися прайс-лист на бухгалтерські послуги >>

 

 

Поширені питання щодо вартості послуг бухгалтерського аутсорсингу

Вартість послуг аутсорсингу, яку мені назвав ваш менеджер, відрізняється від тієї, що вказана на вашому сайті

Не існує двох однакових бізнесів, як не існує двох однакових людей. Кожному бізнесу притаманні індивідуальні риси, такі як види діяльності, обсяг операцій, кількість працівників, та інші. Тому ми не можемо встановити один тариф на всі випадки життя. Натомість, ми встановлюємо базову мінімальну ціну для кожного пакета послуг у кожному тарифному плані. Базова мінімальна ціна приблизно відповідає вартості бухгалтерського супроводу клієнта з невеликим обсягом операцій та простим видом діяльності (наприклад, послуги або оптова торгівля). Реальна ціна може відрізнятися від базової мінімальної – вона буде вищою, якщо у вас більша кількість операцій або більше працівників, чи більш складний вид діяльності (наприклад, виробництво), або декілька видів діяльності. В деяких випадках реальна ціна договору аутсорсингу може бути нижчою за базову мінімальну ціну.

Якщо у вас є сумніви щодо того, чи правильно ми розрахували для вас вартість бухгалтерських послуг, обов’язково спитайте у нашого менеджера, за рахунок яких факторів відбулося збільшення ціни. Ми відкриті для наших клієнтів і завжди готові обговорювати будь-які питання.

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг

 

Від чого залежить вартість бухгалтерського обслуговування?

Крім обраного тарифного плану, вартість пакету бухгалтерських послуг залежатиме в найбільшій мірі від обсягів діяльності (кількість операцій, документів, кількість працівників) клієнта, а також від кількості і складності його видів діяльності. Такі види діяльності, як послуги чи оптова торгівля, мають більш простий облік, ніж виробництво, будівництво або транспорт, тому ціна для компанії, що займається наданням юридичних послуг буде нижчою, ніж, скажімо для будівельної компанії.

На ціну договору також значною мірою впливає система оподаткування клієнта (загальна система оподаткування, єдиний податок, неприбуткова організація, наявність реєстрації платником ПДВ).

Крім цього, мають значення такі фактори, як організаційно-правова форма (фізична особа – підприємець чи юридична особа), наявність РРО чи розрахунків за готівку, складність системи оплати праці, наявність зовнішньоекономічної діяльності, наявність автомобільного транспорту. Дізнайтеся більше, зв’язавшись з нашим менеджером.

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг

 

Як розрахувати кількість операцій, якщо у нас сезонний вид діяльності? Яка в цьому випадку буде ціна ваших послуг?

Ми прагнемо, щоб нашим клієнтам було зручно та вигідно працювати з нами. Тому у випадках, коли у клієнта присутні глибокі сезонні коливання обсягів діяльності, ми пропонуємо вам на вибір два варіанти:

Варіант перший – фіксована місячна вартість. В цьому випадку ми розраховуємо вартість послуг аутсорсингу, виходячи з середньомісячного обсягу діяльності клієнта. Розрахована таким чином ціна діє протягом всього року.

Варіант другий – плаваюча сезонна ціна. Якщо ви обираєте цей варіант, ми розрахуємо два (або навіть більше) варіантів ціни – для високого сезону та для низького сезону. Для нас важливо, щоб наші клієнти могли ефективно планувати свої витрати.

 

Ми молода компанія, обсяги продажу і кількість операцій у нас нестабільні. Чи будете ви щомісяця перераховувати вартість бухгалтерського обслуговування?

Ні. Для компаній, які тільки розпочинають діяльність, початкова ціна договору встановлюється, виходячи з базової мінімальної ціни пакету послуг. Ця вартість діятиме, допоки місячна кількість операцій не перевищить встановлену договором. Але навіть у цьому разі підвищення вартості обслуговування не відбувається автоматично. Якщо таке перевищення сталося випадково, ми не будемо збільшувати вартість послуг або вимагати доплати. І лише якщо перевищення спостерігається два місяці поспіль, ми запропонуємо вам переглянути вартість договору, починаючи з третього місяця. Ми називаємо такий підхід справедливим та прозорим ціноутворенням.

 

Ми плануємо призупинити діяльність компанії на декілька місяців. Чи можемо ми не платити за послуги аутсорсингу у період відсутності діяльності?

На жаль, ні. Якщо компанія раніше вже вела господарську діяльність, їй, скоріше за все, доведеться подавати податкову та статистичну звітність протягом всього календарного року. Крім того, цілком ймовірним є надходження різного роду запитів від контролюючих органів, на які необхідно буде оперативно та кваліфіковано реагувати.

Тому вартість бухгалтерського супроводу «сплячої» компанії, яка перед тим вела діяльність, не може дорівнювати нулю. Мінімальна місячна вартість підтримання «сплячої» компанії складає 1000 грн.

 

Я ФОП – платник єдиного податку 2 групи без найманих працівників, подаю податкову декларацію раз на рік. Чи можу я укласти з вами договір на один місяць, щоб ви здали мою звітність?

Так, можете. Але вартість такої послуги буде порівнянною з річною вартістю бухгалтерського обслуговування. Ми все ж рекомендуємо укласти постійно діючий договір аутсорсингу з наступних міркувань:

По-перше, хоча податкову декларацію за себе ви маєте подавати раз на рік, у вас протягом року може виникати обов’язок з подання іншої звітності. Наприклад, якщо ви придбавали товари чи послуги у інших фізичних осіб, в тому числі у приватних підприємців, ви маєте щокварталу подавати розрахунок сум доходів і сум утриманого податку з доходів фізичних осіб (навіть якщо ви нічого не утримували, і навіть якщо ви про це ніколи не чули). Неподання розрахунку є порушенням законодавства, за яке Податковим кодексом встановлений штраф у розмірі 510 грн. за перший випадок та 1020 грн. за наступні.

По-друге, протягом року ви регулярно маєте сплачувати податки (єдиний податок та ЄСВ). За наявності договору ми допоможемо вам сплатити все вчасно та правильно.

По-третє, наявність договору на бухгалтерські послуги з Першою Консалтинговою Компанією дозволить вам отримувати безкоштовно або на пільгових умовах цілу низку супутніх послуг, наприклад, експертизу господарських угод; консультації з питань податкового законодавства, застосування РРО, готівкових розрахунків; кваліфіковану допомогу у спілкуванні з контролюючими органами, і багато іншого.

Мінімальна вартість бухгалтерського супроводу складає для ФОП 2400 грн. на квартал. Ви можете отримати додаткову акційну знижку на рік, якщо ви – молодий бізнес або вимушений переселенець з Криму чи з зони АТО.

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити знижку на вартість бухгалтерських послуг

 

Чи враховують ваші тарифи на бухгалтерський супровід регіональні відмінності?

Так. Ринкова вартість бухгалтерських послуг у Києві, як і столичний рівень заробітних плат бухгалтерів, суттєво відрізняється від ринкової вартості бухгалтерського обслуговування у Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Харкові чи Одесі. Оскільки Перша Консалтингова Компанія надає послуги клієнтам по всій Україні, наші тарифи враховують регіональні відмінності. Щоб дізнатися вартість послуг аутсорсингу для вашого регіону, зверніться до нашого менеджера зручним для вас способом або замовте зворотній дзвінок.

 
Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити розрахунок вартості бухгалтерських послуг

 

Вгору