info@firstconsulting.com.ua

skype12 firstconsulting.com.uaНарахування зарплати

 

Аутсорсинг розрахунку заробітної плати та кадрового діловодства

 

Кому і навіщо потрібні послуги з розрахунку зарплати?

З усього комплексу завдань бухгалтерії, заробітна плата – одна з найбільш складних ділянок. Пояснюється це як різноманіттям завдань і ситуацій, що виникають при розрахунках з працівниками компанії, так і заплутаністю законодавства України, що регулює кадрові питання, оплату праці та оподаткування заробітної плати та інших виплат персоналу. Дана сфера регулюється відразу декількома галузями права (цивільне право, трудове право, податкове право) і містить безліч законодавчих та підзаконних актів, які часто змінюються.

Питання про те як правильно скласти трудовий договір або розрахувати зарплату, як правильно скласти звіт з ЄСВ або ПДФО, актуальні для багатьох, тому до послуг аутсорсингу нарахування заробітної плати вдаються як великі компанії, так і малий бізнес.

 

Розрахунок зарплати корпоративним клієнтам

Компанії з великою кількістю персоналу можуть оптимізувати витрати на бухгалтерію шляхом передачі на аутсорсинг найбільш трудомістких операцій, до яких відноситься нарахування заробітної плати. Ця послуга також може бути необхідна компаніям, розташованим в регіонах, де відчувається нестача кваліфікованих бухгалтерських кадрів. Оскільки зарплата – складна ділянка, що вимагає наявності спеціальних знань відразу в декількох галузях законодавства, не завжди вдається найняти на роботу кваліфікованого бухгалтера по зарплаті. У таких випадках на допомогу прийдуть послуги розрахунку зарплати від Першої Консалтингової Компанії.

 

Розрахунок зарплати для малого бізнесу

Кадрове діловодство, нарахування та облік заробітної плати – завдання, які неминуче постають перед кожною компанією у міру зростання і розвитку бізнесу. Як правило, поява у компанії найманих працівників збігається у часі із збільшенням обсягів продажів і ускладненням її бізнесу в цілому. Тому природною реакцією власників бізнесу, які до цього могли самостійно давати раду із ведення обліку, є бажання найняти бухгалтера в одній особі, який буде вирішувати всі ці питання.

Однак правда полягає в тому, що бухгалтерів-універсалів, здатних успішно справлятися з різними сферами обліку, одиниці. Бухгалтер по заробітній платі – це окрема спеціалізація, і далеко кожен бухгалтер, навіть досвідчений, володіє необхідними компетенціями. Послуги бухгалтера, який володіє всіма необхідними знаннями та навичками в області кадрового обліку, трудового законодавства, законодавства про оплату праці, відпусток, соціального забезпечення, оподаткування, коштуватимуть досить дорого, і не кожному молодому бізнесу вони по кишені.

Потрібно відзначити, що багато компаній малого бізнесу, прагнучи заощадити як на обліку зарплати, так і на податках (ПДФО, ЄСВ), свідомо йдуть на порушення законодавства про працю (наприклад, не дотримуються законодавства про оплату праці, про відпустки, порушують терміни виплати заробітної плати , приймають працівників на роботу без оформлення трудового договору).

Хоча такий підхід може спочатку видаватися не позбавленим сенсу з точки зору економії, із зростанням бізнесу та збільшенням кількості працівників він може привести до виникнення значних юридичних ризиків для компанії, аж до втрати бізнесу. Адже в останні роки держава значно посилила контроль за дотриманням трудового законодавства та мінімальних гарантій оплати праці, а розміри штрафів за порушення виросли в десятки разів.

Та й сам підхід, коли всім працівникам нараховується фіксований оклад в розмірі мінімальної зарплати, перестає працювати, як тільки у компанії з'являється необхідність впровадження індивідуальних систем оплати праці та мотивації персоналу.

Аутсорсинг кадрового обліку та розрахунку заробітної плати від Першої Консалтингової Компанії допоможе вам:

 • Заощадити на заробітній платі бухгалтера і кадровика, доручивши роботу професійній бухгалтерській фірмі;
 • Мінімізувати ризики, пов'язані з дотриманням законодавства;
 • Розробити і впровадити системи оплати праці і мотивації, які враховуватимуть індивідуальні особливості вашого бізнесу.

Для більшої ефективності ви можете об'єднати в одному договорі бухгалтерського обслуговування послуги з розрахунку зарплати з веденням бухгалтерського обліку для вашої компанії. Дізнайтеся більше, зв'язавшись з нашим менеджером, або замовте зворотній дзвінок.

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Вартість послуг з розрахунку зарплати >>
Замовити послуги з розрахунку зарплати >>

 

Послуги розрахунку зарплати і кадрового діловодства – як це працює

Які послуги ми надаємо

Перша Консалтингова Компанія надає своїм клієнтам послуги з ведення кадрового діловодства і нарахування зарплати в рамках пакету послуг Заробітна плата. Залежно від обраного вами тарифного плану, цей пакет може включати такі послуги:

 • Розрахунок авансу і заробітної плати працівникам клієнта;
 • Розрахунок оплат за виконані роботи за договорами цивільно-правового характеру;
 • Розрахунок відпускних, лікарняних, компенсаційних виплат, аліментів, утримань із заробітної плати;
 • Розрахунок податків на заробітну плату (єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб), складання звітів по ЄСВ і ПДФО, здача звітності по ЄСВ та ПДФО;
 • Контроль правильності та своєчасності виплати зарплати і сплати податків на зарплату;
 • Консультації з питань трудового законодавства, заробітної плати, оформлення кадрової документації;
 • Складання наказів з кадрових питань;
 • Складання табелів обліку робочого часу;
 • Складання посадових інструкцій для працівників клієнта;
 • Розробка систем оплати праці і преміювання, розробка нормативів оплати праці.

Ви можете замовити більш дорогий тарифний план, який включає всі перераховані послуги, або зменшити ціну пакета, вибравши менш дорогий тарифний план, і замовляючи додаткові послуги в міру необхідності.

 

Дізнатися більше про пакет Заробітна плата >>
Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити послуги з розрахунку зарплати >>

 

Аутсорсинг розрахунку зарплати – це надійно

Перша Консалтингова Компанія не тільки надає своїм клієнтам послуги з нарахування заробітної плати, а й стежить за дотриманням клієнтами норм законодавства, що регулює трудові відносини, законодавчих гарантій в оплаті праці, правильністю організації кадрового діловодства та обліку робочого часу.

Наші фахівці мають великий досвід в застосуванні різних систем оплати праці, знають нюанси податкового законодавства, яких так багато в оподаткування зарплати та інших доходів фізичних осіб.

Ви можете бути впевнені в точному дотриманні вимог законодавства.

Наш договір про надання бухгалтерських послуг передбачає фінансову відповідальність у разі застосування контролюючими органами фінансових санкцій з вини співробітників Першої Консалтингової Компанії.

 

Ми працюємо з клієнтами на всій території України

Якщо у вашому регіоні відчувається нестача кваліфікованих бухгалтерських кадрів, аутсорсинг розрахунку зарплати від Першої Консалтингової Компанії допоможе вам вирішити цю проблему.

Наші бухгалтери із зарплати надають послуги клієнтам в Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Харкові та інших великих і малих містах в Україні.

Ми використовуємо сучасні технологічні рішення, що надають нашим клієнтам цілодобовий доступ до даних обліку і звітності через мережу Інтернет. За рахунок використання електронного документообігу ми добиваємося ефективної комунікації з нашими клієнтами і зниження непродуктивних втрат часу. Зв'яжіться з нашим менеджером або замовте зворотний дзвінок, щоб дізнатися більше.

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Ознайомитися з цінами на бухгалтерські послуги >>
Замовити послуги з розрахунку зарплати >>
Дізнатися більше про бухгалтерські послуги >>

 

 

Додаткові пакети послуг

Заработна плата

Нарахування зарплати та кадровий облік

Нарахування зарплати

Скарбник

Управління платежами

Скарбник

Фінансовий контролер

Реєстрація податкових накладних

Реєстрація податкових накладних

Вгору