info@firstconsulting.com.ua

skype12 firstconsulting.com.uaФінансовий директор

 

Організація управління корпоративними фінансами

Бізнеси, що зростають, нерідко досягають у своєму розвитку моменту, коли у них з’являється потреба у професійному фінансовому радникові, але вони ще не можуть дозволити собі найняти повноцінного фінансового директора.

Якщо ви опинилися в такій ситуації, у нас є для вас ідеальне рішення. Щоб допомогти вашому бізнесу домогтися успіху, пакет послуг Фінансовий директор від Першої Консалтингової Компанії надасть вам експертизу професійного фінансового менеджера. Наші провідні фахівці мають багатий практичний досвід і професійні знання, недоступними більшості штатних бухгалтерів. Наша здатність вирішувати будь-які складні фінансові питання роблять Першу Консалтингову Компанію ідеальним партнером для організації управління корпоративними фінансами.

 

Чим вам допоможе аутсорсинг фінансового менеджменту

Допомога професійного фінансового директора надасть вам:

 • Більше можливостей зосередитися на нових продуктах, нових клієнтах, ринках та інших ключових аспектах вашого бізнесу;
 • Краще розуміння фінансової сторони вашого бізнесу. У вас буде менше несподіванок і більше контролю над своїм капіталом;
 • Кращі можливості для прийняття правильних рішень завдяки чіткому розумінню справжніх фінансових показників вашого бізнесу;
 • Стратегії легальної оптимізації оподаткування;
 • Пораду і підтримку досвідченого фінансового менеджера, до якого можна звернутися з будь-яким нерозв'язним питанням.

Уклавши договір з Першою Консалтинговою Компанією, ви будете впевнені, що професіонали контролюють, захищають і постійно вдосконалюють фінансову сторону вашого бізнесу. Ми допоможемо вам налагодити сильний фінансовий контроль, щоб запобігти розкраданню або неефективному використанню активів та збільшити прибуток.

Ми допоможемо вашим бухгалтерам розібратися у складних питаннях обліку та оподаткування, організуємо і проведемо внутрішній аудит стану і організації фінансового та управлінського обліку, ефективності бізнес-процесів, достовірності управлінської звітності.

Ми допоможемо налагодити ведення управлінського обліку та впровадити бюджетування, якщо вони у вас відсутні, або проведемо внутрішній аудит і оптимізацію існуючої системи бюджетування, управлінського обліку і звітності.

 

Наші кейси та рекомендації клієнтів >>
Поставити нам питання >>

 

Які послуги фінансового менеджменту ми надаємо

У реальному житті фінансовим менеджерам компаній доводиться вирішувати безліч питань, пов’язаних з функціонуванням та розвитком бізнесу. Більшість цих питань можуть бути передані на аутсорсинг Першій Консалтинговій Компанії.

Ось лише деякі основні приклади завдань, які ми виконуємо для наших клієнтів в пакеті послуг Фінансовий директор.

 

Фінансове планування, підготовка та моніторинг бюджетів

Детальний та реалістичний бюджет є одним з найпотужніших засобів управління фінансами бізнесу. Він надає інформацію, необхідну для управління прибутками та капіталом компанії, передбачення та пошуку шляхів вирішення майбутніх проблем. Він є також важливим засобом оцінки ефективності бізнесу шляхом порівняння фактичних показників з очікуваннями.

Ми допоможемо вам впровадити та налагодити систему бюджетування, здійснюватимемо керівництво складанням бюджетів та оцінку їх достовірності. Ми також впровадимо оцінку виконання планових показників бюджетів за допомогою системи управлінської звітності.

У підсумку ви отримуєте потужний інструмент прогнозування та управління ефективністю вашого бізнесу.

 

Аналіз фінансово-економічних показників

Можливо, ви питали себе:

 • Наскільки адекватною є ваша система ціноутворення;
 • Який обсяг продажів забезпечить беззбитковість вашому бізнесу;
 • Який відсоток прибутку забезпечує той чи інший товар або послуга;
 • Скільки коштів ви можете дозволити собі інвестувати у придбання нового обладнання;
 • Яку частину прибутку власники бізнесу можуть виплатити собі у якості дивідендів.

Якщо у вас в компанії є надійний управлінський облік, ви зможете знайти відповіді на всі ці питання, та багато інших. Наше завдання – допомогти вам визначити ключові фінансові показники, які стануть основою успіху вашого бізнесу.

 

Управління грошовим потоком

Серед американських бізнесменів побутує вислів «Щастя – це позитивний грошовий потік». Ми впевнені, що будь-який власник бізнесу погодиться з цим. Все навколо виглядає набагато краще, коли надходження готівки перевищують платежі.

Брак готівки може бути руйнівним, хронічна нестача коштів може навіть вбити ваш бізнес. Якщо вам регулярно доводиться вишукувати кошти на покриття невідкладних виплат, ви розумієте, про що мова.

Як це не парадоксально, але криза готівки може спіткати навіть прибуткові компанії, що цілком успішно розвиваються. Дуже часто власники бізнесів задаються питанням «Якщо наші фінансові звіти демонструють прибуток, то куди поділися гроші?».

Відправною точкою для уникнення кризи готівки є планування і прогнозування грошових потоків. Ми допоможемо вам розробити:

 • короткострокові (щомісячні, щоквартальні) прогнози грошових потоків, які дадуть вам можливість налагодити щоденне управління готівкою (платіжний календар),
 • довгострокові (річні, 3-5-річні) прогнози руху грошових коштів, які допоможуть вам розробити стратегію управління робочим капіталом.

Сервіс управління грошовим потоком від Першої Консалтингової Компанії дозволяє вам:

 • точно знати, коли і як виникне потреба в грошових коштах;
 • визначити, які джерела краще підходять для задоволення додаткових потреб в грошових коштах;
 • бути готовим задовольнити ці потреби, коли вони виникнуть.

Ми також складаємо звіти про рух грошових коштів, щоб допомогти вам зрозуміти, на що витрачені гроші.

 

Податкове планування

Багатьом власникам бізнесу знайома ситуація, коли за кілька днів до закінчення терміну сплати бухгалтер повідомляє суму податку, що підлягає сплаті. Дуже часто ця сума буває набагато більшою за ту, яку ви розраховували заплатити, і податкова декларація з кругленькою сумою податку застає вас зненацька.

Помилкою було б вважати, що тут винен бухгалтер. Він тільки сумлінно підраховує доходи та витрати. Ці підрахунки можуть бути досить складними і займати багато часу, особливо коли бухгалтерія змушена «вибивати» документи у менеджерів і контрагентів. А коли підрахунки закінчені, і стає відомою точна сума податку, виявляється, що змінити щось вже запізно.

Ось типові причини, чому так стається:

 • Плануючи бізнес, його власники не беруть до уваги податки, і не закладають їх у розрахунки як компонент витрат компанії;
 • Укладення угод здійснюється без урахування їх податкових наслідків, обираються ті схеми роботи, які призводять до необґрунтованого збільшення податкових зобов'язань компанії;
 • Не береться до уваги періодичність сплати податків, тому в момент настання терміну платежу банківський рахунок може виявитися порожнім;
 • Планування податкових витрат базується на неточних або таких, що втратили актуальність, припущеннях.

Зустрічається і протилежна ситуація, коли компанії намагаються за будь-які ціну уникнути сплати податків взагалі, що призводить до виникнення неприйнятно високих юридичних ризиків, не кажучи вже про витрати на таку агресивну «оптимізацію», що подекуди перевищують ефект від економії податків.

Ми поєднуємо в один логічно нерозривний процес планування доходів і витрат, складання і контроль виконання бюджету, управління грошовим потоком та легальні можливості зменшення податкової бази, щоб допомогти вам:

 • бути впевненим, що ви платите тільки необхідний мінімум податків;
 • заздалегідь планувати податкові витрати;
 • мати достатньо готівки у момент настання термінів платежів для виконання зобов'язань перед бюджетом;
 • усунути юридичні ризики, пов'язані з наслідками некваліфікованого податкового планування або ухиленням від сплати податків.

 

І багато іншого…

Це далеко не вичерпний список того, що Перша Консалтингова Компанія може запропонувати вам в рамках пакету послуг Фінансовий директор. Ми надаємо своїм клієнтам широкий спектр консультаційної підтримки, включаючи:

 • Аналіз прибутковості за видами продукції або лінійками продуктів, підрозділами, клієнтами;
 • Допомогу в отриманні банківських кредитів, включаючи допомогу у проведенні переговорів та підготовки бізнес-планів;
 • Аналіз ефективності планованих інвестицій (придбання обладнання, розширення виробництва);
 • Підготовку інструкцій з ведення обліку для персоналу бухгалтерії;
 • Аудит та оптимізацію бізнес-процесів;
 • Аудит політики мотивації персоналу, розробку систем мотивації.

 

Щоб дізнатися більше, зв'яжіться з нашим менеджером або замовте зворотній дзвінок.

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити пакет Фінансовий директор >>
Вартість послуг фінансового менеджменту >>
Дізнатися більше про бухгалтерські послуги >>

 

Додаткові пакети послуг

Заработна плата

Нарахування зарплати та кадровий облік

Нарахування зарплати

Скарбник

Управління платежами

Скарбник

Фінансовий контролер

Реєстрація податкових накладних

Реєстрація податкових накладних

Вгору