info@firstconsulting.com.ua

skype12 firstconsulting.com.uaВедення бухгалтерії для малого бізнесу

 

Ведення бухгалтерського обліку невеликих фірм і приватних підприємців

 

Чи думали ви з чого почати свій бізнес?

Безперечно не з звітів в податкову.

На перший погляд це може звучати дивно з вуст бухгалтерської компанії, але ми вважаємо, що коли ви починаєте свою справу, питання на кшталт «як заповнити податкову декларацію» або «як здати звіт в податкову» повинні вас хвилювати в останню чергу.

Немає сенсу думати про такі речі, як ведення бухгалтерського обліку або здача бухгалтерської звітності, допоки у вас немає життєздатної бізнес-моделі і хоча б приблизного розуміння основних фінансових показників вашого бізнесу. Якщо ваші продажі не забезпечують покриття ваших витрат, бізнес загине, незалежно від того, в якому стані його облік і наскільки якісно складена його фінансова звітність або декларація про доходи.

Почніть свою справу з визначення стратегії: продуктів, цільової аудиторії покупців, своїх конкурентних переваг і методів просування.

Потім спрогнозуйте фінансові показники майбутнього бізнесу: обсяг продажів і виручку, витрати на придбання або виробництво товарів або послуг, середньомісячну суму постійних витрат і суму прибутку.

Тепер саме час подумати про оподаткування. Адже навіть потенційно успішний бізнес може стати збитковим при неправильному податковому плануванні.

 

Оподаткування

Необхідно вирішити, яку систему оподаткування використовувати: загальну або спрощену (єдиний податок); якщо ставати платником єдиного податку, то яку групу єдиного податку застосовувати; чи доцільно реєструватися платником ПДВ. Оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців також має свої відмінності, тому необхідно визначитися, чи реєструвати компанію (юридичну особу) або підприємницьку діяльність (ФОП без створення юридичної особи), або, може, доцільно скомбінувати компанію та ФОП.

І ось тут краще звернутися до професіоналів. Незважаючи на уявну простоту, вибір оптимального оподаткування бізнесу, а також пов'язаний з ним вибір організаційно-правової форми бізнесу – завдання досить складне. При його вирішенні необхідно враховувати безліч факторів, у тому числі:

  • Хто будуть основні покупці (наприклад, звичайні приватні особи, підприємці або юридичні особи);
  • Хто будуть основні постачальники (наприклад, підприємці – неплатники ПДВ, підприємці та компанії – платники ПДВ, іноземні постачальники);
  • Який відсоток маржинальної прибутку ви плануєте мати;
  • Який плановий обсяг виручки;
  • Прогнозне співвідношення змінних та постійних витрат;
  • Можливі коливання обсягів продажів та інших фінансових показників;
  • Чи планують власники виводити основну частину прибутку або реінвестувати її в бізнес;
  • Ризики, пов'язані з податковим плануванням або його відсутністю.

 

З практики нашої компанії нам відомо багато випадків, коли, починаючи бізнес, його засновники не замислювалися про вибір оптимальної системи оподаткування, або вибирали її «за порадою друзів». Трапляється, наприклад, що бізнесмени-початківці, купують уже готову компанію, спеціально зареєстровану для продажу, в статуті якої прописані всі можливі види діяльності, і при цьому не замислюються про те, наскільки обрана система оподаткування цієї компанії відповідає вимогам до їхнього майбутнього бізнесу.

Багато разів такі необдумані дії приводили до суттєвих фінансових втрат у вигляді сум податків, яких можна було б уникнути. І навпаки, своєчасне звернення за професійною консультацією допоможе заощадити багато сил і грошей, які вам стануть у пригоді для розвитку свого бізнесу. Тим більше, що при укладенні договору на послуги з ведення бухгалтерського обліку з Першою Консалтинговою Компанією ми готові надати Вам консультацію з вибору системи оподаткування абсолютно безкоштовно.

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити консультацію >>

 

Коли варто звернутися до професіоналів?

Щоб уникнути безповоротних фінансових втрат, ми рекомендуємо звертатися до нас ще до реєстрації бізнесу.

В рамках договору на послуги з ведення бухгалтерського обліку ми не тільки допоможемо вам вибрати відповідну організаційно-правову форму, правильну систему оподаткування, але і допоможемо з реєстрацією підприємства або приватного підприємця.

І ми візьмемо на себе основну «паперову» роботу, таку як складання та подання звітності, спілкування з контролюючими органами, контроль за правильною і своєчасною сплатою податків.

Але послуги зі складання бухгалтерської звітності для ФОП або малого підприємства – далеко не все, що ми можемо вам запропонувати. У складі нашої компанії працюють досвідчені сертифіковані професійні бухгалтери, які допоможуть вам розібратися в нюансах господарського права, кадрового діловодства. За необхідності ми проведемо юридичну та економічну експертизу договорів або допоможемо вам скласти договір з контрагентом. Ми допоможемо вам налагодити планування і управлінський облік доходів, витрат, грошових потоків, розробити і впровадити систему мотивації персоналу.

Це ще одна причина, чому вам не варто хвилюватися з приводу здачі податкової звітності або оформлення бухгалтерських документів – за вас це зроблять професіонали.

 

Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити послуги з ведення бухгалтерії >>

 

Бухгалтерія для малого бізнесу – чи потрібно мені це?

Бізнес – це гроші, а гроші не знають іншої мови, крім мови цифр. Бухгалтерія - необхідна функція бізнесу, його очі й вуха.

Якщо ви, скажімо, підприємець на єдиному податку з простим видом діяльності, таким, наприклад, як надання побутових послуг, в більшості випадків ви зможете самостійно підрахувати прибуток, скласти і подати податкову декларацію, і вам можуть взагалі не знадобитися послуги з складання бухгалтерської звітності. Однак якщо ви займаєтеся виробництвом, реалізуєте велику номенклатуру товарів, або працюєте на умовах відстрочення платежу з покупцями і постачальниками, ведення обліку може стати досить обтяжливим процесом, який буде віднімати у вас дорогоцінний час і сили. Це як раз той випадок, коли ціна ведення бухгалтерії професійним бухгалтером буде незрівнянно нижча, ніж та користь, яку отримає ваш бізнес за рахунок того, що ви зможете приділяти більше уваги його розвитку.

Співпраця з професійною бухгалтерською фірмою також зменшує ризики, пов'язані з адміністративним тиском на бізнес з боку контролюючих органів.

Не секрет, що в сьогоднішніх реаліях України податкові органи, користуючись правовою неграмотністю платників податків, часто висувають незаконні вимоги або приймають неправомірні рішення. Ми допоможемо вам протистояти такому тиску і відстоювати свої інтереси, використовуючи механізми правового захисту.

Багато компаній малого бізнесу хвилює питання про те, де взяти гроші на розвиток. З підтримкою професійної бухгалтерської фірми вам буде значно простіше підготувати документи для отримання банківського кредиту, а професійне спілкування з банкірами «їхньою мовою» істотно підвищить шанси на позитивне рішення банку.

Уклавши з Першої Консалтингової Компанією договір на бухгалтерський супровід, компанії малого бізнесу отримують безкоштовно або на пільгових умовах багато додаткових послуг, таких як складання документів, експертиза договорів, консультації з питань господарського та трудового права, оподаткування, застосування РРО.

 

Ознайомитися з цінами на бухгалтерські послуги >>
Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити послуги бухгалтера для ФОП або ТОВ >>

 

Онлайн бухгалтерія для малого бізнесу – як це працює

Технічний прогрес останніх десятиліть докорінно змінив уявлення про те, як виглядає сучасна бухгалтерія малого бізнесу. Якщо років п'ятнадцять – двадцять тому бухгалтер міцно асоціювався із столом, заваленим горами паперів, то сьогодні кожен десятий бухгалтер в світі працює віддалено, і з кожним роком ця пропорція в Україні зростає.

Ми використовуємо потужність сучасних інформаційних технологій, щоб надавати нашим клієнтам бухгалтерські послуги найвищої якості за розумну ціну. Завдяки розвитку Інтернету і хмарних технологій, ви більше не обмежені у виборі кваліфікованих фахівців рамками одного населеного пункту. Перша Консалтингова Компанія надає своїм клієнтам по всій Україні можливість користуватися послугами висококваліфікованих професійних бухгалтерів, незалежно від місцезнаходження. Наші бухгалтери працюють віддалено з клієнтами у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Хмельницькому, Маріуполі, Кропивницькому, Бердянську, Бахмуті, і наші клієнти вже в повній мірі оцінили переваги онлайн бухгалтерії.

При укладанні договору на надання послуг з ведення бухгалтерського обліку ми надаємо нашим клієнтам можливість використання бухгалтерського програмного забезпечення в режимі онлайн, цілодобово, 7 днів на тиждень. Ми мінімізували паперовий документообіг, обмінюючись документами в електронній формі та використовуючи програми електронної звітності.

Зконтактуйте з нашим менеджером або замовте зворотний дзвінок, щоб дізнатися більше.

 

Ознайомитися з цінами на бухгалтерські послуги >>
Замовити зворотній дзвінок >>
Замовити послуги бухгалтера для ФОП або ТОВ >>

 

Узнати більше:

Скільки коштують послуги бухгалтера для СПД >>

Додаткові пакети послуг

Заработна плата

Нарахування зарплати та кадровий облік

Нарахування зарплати

Скарбник

Управління платежами

Скарбник

Фінансовий контролер

Реєстрація податкових накладних

Реєстрація податкових накладних

Вгору