info@firstconsulting.com.ua

skype12 firstconsulting.com.uaЯк створити свій бізнес

 

Путівник підприємця

Питання як почати свій бізнес хвилює багатьох. Багато хто з українців хотів би спробувати свої сили у власній справі, але часто незнання законодавства або брак досвіду стають на перешкоді цьому, відлякуючи потенційних підприємців від створення власного бізнесу, або спричиняючи його колапс на самому початку діяльності.

Впродовж майже двох десятків років Перша Консалтингова Компанія допомагає молодим підприємцям робити перші кроки у власному бізнесі. Ми наочно бачимо багато типових проблем, з якими стикаються молоді компанії та підприємці. Нам часто доводиться відповідати на ті самі типові питання, які хвилюють тих, хто тільки розпочав створення малого бізнесу. Окрім цього, засновники нашої компанії і самі колись розпочинали свій бізнес з нуля, а отже нам доводилося вирішувати ті самі проблеми.

Тому ми вирішили створити практичний посібник для підприємців-початківців, який допоможе зорієнтуватися у складному законодавчому полі України, надасть пораду з тих питань, які найчастіше викликають труднощі, та допоможе вам підняти свій бізнес на вищий рівень ефективності.

Ми не ставили собі за мету створити покрокове керівництво про те, як досягти успіху, та це й неможливо. Ми не маємо вичерпних рецептів на всі випадки життя. Натомість, ми спробували зібрати в одному місці та систематизувати набір практичних порад, які допоможуть вам легше вирішувати проблеми та мати можливість приділяти більше уваги розвиткові свого бізнесу.

 

З чого почати бізнес

Всі наступні розділи Путівника будуть присвячені вирішенню суто практичних проблем. Але перш ніж ви почнете з ними знайомитися, ми хотіли б, або ви впевнилися у тому, що добре розумієте у чому саме буде полягати ваш бізнес. Тобто яка ідея покладена в його основу та яка стратегія її реалізації вами обрана.

Розпочинати бізнес, не маючи ідеї – це те саме, що вирушати у подорож, не знаючи кінцевого пункту призначення. Так само, мати лише ідею, не маючи стратегії досягнення мети – те саме, що подорожувати невідомим океаном, не маючи карти. Не сподівайтеся знайти ідею або стратегію по дорозі – коли вам доведеться щодня боротися з штормами, щоб утриматися на плаву, у вас вже не буде можливості кардинально змінити курс.

Отже, маленький чек-лист:

  • Чи маєте ви продукт (товар або послугу), яка задовольняє існуючі потреби ваших потенційних покупців? Ви повинні чітко відповісти собі на питання – чому покупці мають купувати у вас ваш продукт.
  • Чи знаєте ви, хто саме буде купувати ваш продукт (тобто хто є вашою цільовою аудиторією), яким чином ви зможете інформувати вашу цільову аудиторію про свій продукт та переконати її купувати у вас, а не у ваших конкурентів?
  • Чи знаєте ви, хоча б приблизно, основні фінансові показники майбутнього бізнесу: необхідну суму початкових інвестицій, плановий обсяг продажу, планові витрати на придбання або виробництво продукту, середньомісячну суму постійних витрат?

Якщо на всі три питання ви відповіли ствердно, є сенс розпочинати бізнес.

 

Увага

Розділ знаходиться в стані наповнення. Статті публікуються поступово, тому частина посилань може не працювати. Якщо ви не знайшли потрібної вам інформації, можливо, вона ще не опублікована. В такому випадку радимо поставити питання на сторінці безкоштовних консультацій.

 

Бізнес з нуля - з чого почати справу

Вибір організаційно-правової форми бізнесу

Що обрати – ТОВ чи ФОП

Коли ви вирішили розпочати власний бізнес, перше питання, яке перед вами постає – яку організаційну форму обрати. У статті порівнюються найбільш популярні форми юридичного оформлення бізнесу та наводяться рекомендації, які дозволять вам зробити правильний вибір.

Читати >>

 

Вибір системи оподаткування

Яка система оподаткування краща

Коли ви розпочинаєте власний бізнес, надзвичайно важливо зробити правильний вибір системи оподаткування, оскільки від цього великою мірою буде залежати фінансова ефективність вашої нової справи. У статті наведені рекомендації щодо вибору системи оподаткування для новоствореного бізнесу, які дозволять вам ефективно керувати своїми податковими витратами, не сплачуючи зайвого.

Читати >>

 

Державна реєстрація

Як зареєструвати підприємство або підприємницьку діяльність

Коли ви вирішили розпочати власний бізнес, вам перш за все необхідно визначитися з його організаційно-правовою формою. В залежності від того, яку саме організаційно-правову форму ви оберете, наступним кроком має стати державна реєстрація юридичної особи, або державна реєстрація підприємницької діяльності фізичної особи.

У статті наведені рекомендації, які стануть вам в нагоді як під час самостійного проведення реєстрації, так і у разі, якщо ви маєте намір звернутися за допомогою до фахівців.

Читати >>

 

Оподаткування та звітність

Система оподаткування бізнесу

 

Які звіти необхідно подавати

 

Ведення ділової документації

Важливість своєчасного оформлення документації

 

Укладення договорів

 

Матеріали сайту є об'єктом правового захисту відповідно до Закону про авторське право в цифрову епоху (Digital Millennium Copyright Act)

Використання матеріалів сайту дозволено виключно за наявності активного посилання на оригінал.

Вгору