info@firstconsulting.com.ua

skype12 firstconsulting.com.uaНаші знання – Ваш прибуток

Ми прагнемо надавати нашим клієнтам максимально компетентну та своєчасну консультаційну підтримку з усіх питань, які стосуються фінансів, обліку та звітності, податків, комерційного права, оптимізації бізнес-процесів тощо.

Наша мета – створити вам найбільш сприятливі умови для розвитку вашого бізнесу, і для цього ми не шкодуємо ані своїх сил, ані знань.

Навіть якщо ви ще не є нашим клієнтом, ви можете скористатися нашими знаннями та отримати кваліфіковану допомогу.

Безкоштовна допомога – це реально?

Так, це реально.

Чому ми це робимо?

Як члени бухгалтерської професії, ми віддані принципам Кодексу етики професійних бухгалтерів, які вимагають від професійних бухгалтерів діяти в інтересах суспільства в цілому.

Ми хочемо, щоб український бізнес почувався більш комфортно та захищено. Хоча наші можливості обмежені, але ми робимо і надалі будемо робити те невелике, що в наших силах.

Ми вважаємо несправедливим стан речей, коли держава та великий олігархічний бізнес об’єдналися проти малого бізнесу – проти тих людей, які створюють робочі місця та сплачують податки. Тому ми використовуємо свої знання та досвід заради допомоги колегам – підприємцям.

Як скористатися консультаційною підтримкою?

Якщо у вас виникли питання, які потребують відповіді професіоналів, ми з радістю вам допоможемо.

Перш за все, рекомендуємо пошукати відповідь у розділі Відкриті консультації. Ми регулярно проводимо онлайн консультації у нашій групі Фейсбук та публікуємо добірки з відповідями на питання. Не виключено, що відповідь на ваше питання знаходиться там.

Якщо ви не змогли відшукати потрібну вам інформацію, ви можете задати нам питання та отримати безкоштовну відповідь у форматі відкритої онлайн консультації, скориставшись цим посиланням.

Якщо з міркувань конфіденційності, чи з будь-яких інших, ви не бажаєте аби ваше питання публікувалося у відкритому доступі, або якщо його характер (складність, обсяг) не дозволяють нам надати відповідь в рамках безкоштовної консультації, ви можете отримати платну консультації, звернувшись до нас телефоном, за допомогою електронного листа на адресу , або за допомогою цього посилання.

 

 

 

 

Вгору