info@firstconsulting.com.ua

skype12 firstconsulting.com.uaКоманда та цінності Першої Консалтингової Компанії

 

Наші цінності

Наш бізнес і наші корпоративні цінності засновані на фундаментальних принципах Кодексу етики Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC). З першого дня роботи в Компанії кожного нового працівника ці принципи є основою програм адаптації та професійного навчання.

 

Чесність

Чесність в професійних відносинах, як з клієнтами, так і між членами нашої команди – наріжний камінь нашої корпоративної культури. Він передбачає надання нашим клієнтам і колегам тільки правдивої та повної інформації.

Ви можете бути впевнені у тому, що жоден наш бухгалтер не стане приховувати від вас важливу інформацію або прикрашати дійсність.

 

Об'єктивність

Принцип об'єктивності вимагає від нас, як від професійних бухгалтерів, уникати упередженості або конфлікту інтересів.

Виконуючи свої професійні обов'язки, ми керуємося нашим професійним судженням, заснованим на знанні законодавства та стандартів бухгалтерського обліку. Для нас важливо підтримувати на належному рівні нашу об'єктивність, щоб ви завжди могли з упевненістю покладатися на нашу професійну думку.

 

Професійна компетентність і належна ретельність

Встановлені в Компанії кваліфікаційні вимоги зобов'язують всіх наших працівників підтримувати професійні знання і навички на рівні, необхідному для надання кваліфікованого професійного обслуговування нашим клієнтам.

Кожен наш бухгалтер зобов'язаний проходити професійне навчання і сертифікацію відповідно до Міжнародних стандартів освіти для професійних бухгалтерів, бути в курсі всіх змін законодавства, бухгалтерських стандартів, і активно застосовувати отримані знання на практиці.

В Компанії розроблений та діє Стандарт знання бізнесу клієнтів, мета якого – забезпечити якісне застосування нормативних актів, стандартів і кращих професійних практик до специфічних умов бізнесу кожного нашого клієнта.

 

Конфіденційність

У Першій Консалтингової Компанії діють жорсткі вимоги до дотримання конфіденційності наших клієнтів, які забороняють працівникам розголошувати або використовувати в особистих цілях інформацію, отриману в результаті професійних відносин з клієнтами.

Під час прийому на роботу в Компанію кожен наш працівник підписує зобов'язання про нерозголошення конфіденційної інформації Компанії та її клієнтів.

Відповідні положення про конфіденційність містяться в наших договорах про надання бухгалтерських та консалтингових послуг.

 

Професійна поведінка

Відповідно до принципу професійної поведінки, ми прагнемо своєю діяльністю підтримувати на високому рівні престиж і авторитет бухгалтерської професії.

Наші принципи та корпоративна культура зобов’язують працівників Компанії уникати таких дій, як перебільшені твердження про власні знаннях та досвід, або необґрунтована критика колег по професії.

 

 

Представляємо ключових фахівців Компанії

Станіслав Бут, CIPA

 

Станіслав Бут

Засновник та керівник Компанії

Станіслав – сертифікований міжнародний професійний бухгалтер з 20-річним стажем роботи в сфері управління бізнесом, обліку та фінансів. Перш ніж очолити Компанію в 2015 році, він працював партнером аудиторської компанії, керівником бухгалтерської служби холдингу, фінансовим директором виробничих компаній, керівником проектів впровадження облікових систем. Він також має досвід співпраці з міжнародними фінансовими організаціями (EBRD, NEFCO).

У якості незалежного консультанта Станіслав має за плечима близько трьох десятків реалізованих консалтингових проектів в галузі аудиту систем обліку, опису та оптимізації бізнес-процесів, інвестиційного планування, впровадження та оптимізації систем бюджетування та управлінської звітності, податкового планування, систем мотивації персоналу.

Станіслав заснував Компанію в 2000 році та керував нею до 2008 року. З 2008 по 2014 роки Станіслав працював на керівних позиціях в корпоративному секторі, після чого знову очолив Компанію.

Відповідає у Компанії за консалтингові проекти та питання стратегічного розвитку.

 

Освіта:

Вища технічна (радіоінженер)

Вища економічна (фінанси)

 

Професійні дипломи та сертифікати:

CIPA (Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер), 2010

Advanced Diploma in Accounting and Business ACCA (Поглиблений диплом з бухгалтерського обліку і бізнесу Асоціації привілейованих сертифікованих бухгалтерів, Великобританія), 2017

ACCA DipIFR (Диплом з Міжнародних стандартів фінансової звітності Асоціації привілейованих сертифікованих бухгалтерів, Великобританія), 2009

Диплом зі стратегічного менеджменту IFA (Інститут фінансових бухгалтерів, Великобританія), 2013

Диплом з фінансового менеджменту IFA (Інститут фінансових бухгалтерів, Великобританія), 2013

CAP (Сертифікований бухгалтер-практик), 2009

 

Контакти:

E-mail:

Станіслав Бут - Сертифікований міжнародний професійний бухгалтер
Станіслав Бут - Поглиблений диплом з бухгалтерського обліку і бізнесу ACCA
Станіслав Бут - Диплом з Міжнародних стандартів фінансової звітності ACCA
Станіслав Бут - Диплом зі стратегічного менеджменту IFA
Станіслав Бут - Диплом з фінансового менеджменту IFA
Станіслав Бут - Сертифікований бухгалтер-практик

 

Тетяна Бут, CAP

 

Тетяна Бут

Керівник Відділу аутсорсингу

Тетяна – сертифікований професійний бухгалтер, має майже 20 років роботи в сфері бухгалтерського обліку.

У Компанії очолює напрямок бухгалтерського аутсорсингу, відповідає за забезпечення якості бухгалтерських послуг, консультаційну підтримку клієнтів з складних питань обліку, забезпечення ефективності бізнес-процесів, навчання і мотивацію персоналу Компанії.

Тетяна – досвідчений бізнес-консультант, вона брала участь в десятках консалтингових проектів Компанії. Її сильні сторони – принциповість, відданість цінностям і принципам бухгалтерської професії.

Освіта:

Вища економічна (бухгалтерський облік та аудит)

Професійні сертифікати:

CAP (Сертифікований бухгалтер-практик), 2017

Контакти:

Телефони: +380 67 611 14 02, +380 44 390 43 99

E-mail:

Тетяна Бут - Сертифікований бухгалтер-практик

 

Наталія Куртова

 

Куртова Наталія - Сертифікований бухгалтер-практик

Наталія Куртова

Керівник регіонального офісу

Наталія очолює регіональний офіс у Запоріжжі. Вона відповідає за організацію і контроль надання бухгалтерських послуг, комунікацію та вирішення поточних питань з клієнтами Компанії

У Наталії 22 роки досвіду роботи у сфері бухгалтерського обліку, з них 11 років в банківській сфері (заступником головного бухгалтера, головним бухгалтером філії банку). Її ключові компетенції – податкове законодавство, фінансовий облік, питання праці та заробітної плати.

Наталія – лідер у питаннях професійного навчання та підвищення кваліфікації працівників Компанії. Вона бере участь в програмі сертифікації професійних бухгалтерів CIPA та допомагає менш досвідченим колегам підвищувати свій рівень.

Наталія завжди уважна і доброзичлива, вона вміє увійти у становище співрозмовника, знайти оптимальне рішення складних питань.

Освіта: 

Вища економічна (бухгалтерський облік та аудит)

Професійні сертифікати:

CAP (Сертифікований бухгалтер-практик), 2019

Контакти:

Телефони: +380 67 611 14 02, +380 44 390 43 99

E-mail:

 

Наталя Грищенко, CAP

 

Наталя Грищенко

Старший бухгалтер

Наталя – сертифікований професійний бухгалтер та сертифікований митний брокер з 10-річним досвідом роботи у виробничих компаніях.

Її сфера відповідальності – забезпечення достовірності обліку та звітності клієнтів Компанії, зокрема виробничих підприємств, контроль роботи та навчання молодшого персоналу. Її ключовими компетенціями є фінансовий та управлінський облік, зовнішньоекономічна діяльність, оподаткування. Наталя – фахівець з постановки бухгалтерського обліку.

Незважаючи на молодість, Наталя – справжній професіонал, націлений на безперервне професійне вдосконалення.

Освіта:

Вища економічна (фінанси та банківська справа)

Професійні сертифікати:

CAP (Сертифікований бухгалтер-практик), 2017

Контакти:

Телефони: +380 67 611 14 02, +380 44 390 43 99

E-mail:

Наталя Грищенко - Сертифікований бухгалтер-практик

 

Наталія Борисова

 

Наталія Борисова

Фронт-менеджер

Наталія відповідає за комунікацію з потенційними та існуючими клієнтами Компанії, укладення та перегляд умов договорів, моніторинг якості послуг.

Її відмінна риса – вміння вникнути у проблеми клієнтів, увага до деталей та прагнення знайти оптимальне рішення для будь-якої складної ситуації. Наталія завжди на сторожі ваших інтересів.

Освіта:

Вища (адміністративний менеджмент)

Сертифікат з Інтернет-маркетингу WebPromoExpert, 2017

Контакти:

Телефони: +380 67 614 05 75, +380 50 450 10 28

E-mail:

Наталія Борисова - Сертифікат з Інтернет-маркетингу WebPromoExpert

 

Вгору