info@firstconsulting.com.ua

skype12 firstconsulting.com.uaНаші кейси та рекомендації клієнтів

 

Клієнти рекомендують Першу Консалтингову Компанію

 

ПАТ "Мотор-Банк"

 

ПАТ «МОТОР-БАНК» висловлює вдячність керівнику Першої Консалтингової Компанії Станіславу Буту за плідну співпрацю.

Станіслав співпрацював з Банком протягом 2015 – 2017 років у якості фінансового консультанта, надаючи професійну допомогу з оптимізації системи бюджетування, складання бюджетів та оцінки їх виконання, а також з розробки та впровадження системи мотивації персоналу.

Ми рекомендуємо Станіслава всім зацікавленим особам як кваліфікованого фахівця у галузі фінансів та бізнес-управління, а Першу Консалтингову Компанію, яку він очолює, – як професійну фірму, яка надає послуги високої якості.

Голова Правління ПАТ «Мотор-Банк» В.В. Чихун

Мотор-Банк

 

ПП «Еталон»

 

Співробітництво з Першою Консалтинговою Компанією почалось в червні 2016 в умовах жорсткого цейтноту, що був пов’язаний зі звільненням головного бухгалтера та стислими строками подачі звітності. Ситуацію додатково загострювали умови ведення нашого бізнесу – велика номенклатура товарів, включаючи підакцизні, велика кількість покупців, та пов’язані з цим обсяги та складність документообігу.

ТОВ «Перша Консалтингова Компанія» допомогла нашій компанії стабілізувати ситуацію та покращити якість обліку, що доводить надійність її як партнера, та зарекомендувала себе як компанія професіоналів, які:

  • оперативно реагують на потреби клієнта,
  • мають у своєму складі кваліфікованих співробітників для вирішення завдань будь-якого рівня складності,
  • є клієнтоорієнтованою компанією та готові надавати бухгалтерські послуги на високому професійному рівні.

Завдяки відповідальності, компетентності, пунктуальності співробітників Першої Консалтингової Компанії ми змогли вирішити низку складних завдань, покращити організацію облікових бізнес-процесів нашої компанії.

Директор Бойко В.Е.

Еталон

 

ТОВ «Нова Хортиця»

 

ТОВ «Нова Хортиця» є оператором зернового терміналу в Бердянському морському торговельному порту і регіональним лідером ринку послуг з перевалки зернових вантажів.

У червні 2015 року, в зв'язку з планами розширення терміналу для збільшення обсягів перевалки, ми звернулися до керівника Першої Консалтингової Компанії Станіслава Бута з пропозицією провести економічне обґрунтування відповідного проекту.

Проведена Першої Консалтингової Компанією експертна оцінка привабливості інвестиційного проекту по збільшенню потужностей зерноперевалочного комплексу повністю підтвердила правильність зроблених нами попередніх оцінок, і дала нам додаткові аргументи в діалозі з інвесторами.

Крім цього, в період 2015 - 2016 років Перша Консалтингова Компанія надавала нам важливу консультаційну допомогу в плануванні та аналізі поточних фінансових показників в умовах складної і нестабільної макроекономічної ситуації.

Ми задоволені плідною співпрацею і рекомендуємо Станіслава Бута і очолювану ним компанію як компетентних професіоналів фінансової сфери.

Генеральний директор ТОВ «Нова Хортиця» А.С. Подоплелов

Нова Хортиця

 

ТОВ «Клевер Хаус»

 

Протягом понад 7 років ТОВ «Клевер Хаус» працює з ТОВ «Перша Консалтингова Компанія». Цю компанію було обрано за результатами кропіткої роботи з пошуку консалтингової компанії високого рівня та відповідної кваліфікації.

Під час співпраці я, як керівник підприємства, оцінив орієнтованість компанії на замовника, компетентність та професійність. Здатність вирішувати задачі незалежно від ступеню їх важкості.

Спеціалісти ТОВ «Перша Консалтингова Компанія» продемонстрували значний досвід та високий рівень професійної етики. Глибокі знання в галузі корпоративних фінансів, податкового права та бухгалтерського обліку. Послуги завжди надаються на високому професійному рівні. Спеціалісти компанії завжди виконують всі взяті на себе зобов’язання.

Протягом нашої співпраці, при виникненні будь-яких суперечливих моментів, необхідності отримання консультацій, замовлення аудиторських послуг, ми знаємо, що завжди зможемо отримати допомогу на найвищому професійному рівні, звернувшись до команди справжніх професіоналів ТОВ «Перша Консалтингова Компанія».

На сьогодні ми продовжуємо співпрацю з цією компанією, та не маємо жодних сумнівів щодо рекомендації послуг ТОВ «Перша Консалтингова Компанія» усім представникам бізнесу.

З повагою,

Директор ТОВ «Клевер Хаус» Каврін Д.А.

Клевер Хаус

 

ТОВ «Альянс МК»

 

ТОВ «Альянс МК», в особі директора Мосьпака Ігоря Анатолійовича, висловлює Вам і Вашому колективу ТОВ «Перша Консалтингова Компанія» нашу щиру подяку і глибоку вдячність за плідну співпрацю, своєчасність, оперативність і відповідальність при виконанні своїх зобов'язань.

Ми віримо в збереження сформованих ділових і дружніх відносин, сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю.

Бажаємо успішного розвитку і досягнення нових вершин в бізнесі.

З повагою,

Директор ТОВ «Альянс МК» Мосьпак Ігор Анатолійович

Альянс МК

 

ПП «ТехноМіст»

 

ТОВ «Перша Консалтингова Компанія» є нашим партнером в сфері бухгалтерського обліку протягом 10 років. За час співпраці ТОВ «Перша Консалтингова Компанія» зарекомендувала себе як компанія професіоналів з високим рівнем підготовки. Співробітникам компанії притаманні такі ділові якості як відповідальність, компетентність, пунктуальність.

Ми задоволені роботою ТОВ «Перша Консалтингова Компанія». Продовжуємо співпрацю з нею і рекомендуємо її як надійного і відповідального партнера.

Директор ПП «Техноміст» Загоруй І.Г.

ТехноМіст

 

КП «Газета «Запорізька правда» Запорізької обласної ради

 

Працювати з фахівцями Першої Консалтингової Компанії було легко і надійно. Мені, як головному редактору газети «Запорізька правда», особливо приємно це відзначити, адже нам разом довелося багато зробити, щоб налагодити роботу бухгалтерії відповідно до нових умов праці, які поставило перед нами життя. І за підтримки та, головне, професійності Станіслава Миколайовича Бута, директора ТОВ «Перша Консалтингова Компанія», це вдалося.

Мені завжди імпонувало те, що працівники компанії мають великий капітал знань, можуть дати слушну пораду. Але найважливіше, мабуть, є надійність, що досить важливо для ділових і людських стосунків. А це значить немало, особливо в нинішніх непростих умовах.

Тому б я радила бізнесменам, керівникам підприємств обирати саме цю компанію, яка весь час розвивається, вміє чітко і злагоджено працювати в умовах ринку. Також особлива подяка Тетяні Анатоліївні та Станіславу Миколайовичу за допомогу, підтримку і розуміння під час вирішення низки виробничих проблем, з якими мені неодноразово довелося стикатися. Зичу їм витримки, міцного здоров’я. Компанії ж загалом – успіхів і подальшого розвитку.

Алла Кобинець, головний редактор газети «Запорізька правда», лауреат премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Запорізька правда

 

ТОВ «ВАМАЛ»

 

ТОВ «ВАМАЛ» користується послугами ТОВ «Перша Консалтингова Компанія» вже більше 7 років. За час співпраці Перша Консалтингова Компанія встигла зарекомендувати себе як надійний партнер. Ми високо оцінюємо якість обслуговування, і наша співпраця набула довгостроковий характер.

Завдяки професіоналізму та високому рівню володіння нормативною базою в сфері бухгалтерського та податкового обліку допомагають нам грамотно здійснювати облік діяльності на підприємстві.

В цілому ми задоволені роботою ТОВ «Перша Консалтингова Компанія» і хочемо висловити подяку всьому колективу компанії і побажати подальших успіхів.

Директор ТОВ «ВАМАЛ» Шимко В.Г.

ВАМАЛ

 

Вгору